Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

9. 1. 2013

 

28. 12. 2019  -  Už jsem rezervovana

Dnes si mě závazně zamluvila moje nová majitelka, doufám, že se na mě brzy se svojí rodinou pijede podívat. 

 

 

 

 16. 12. 2019  - Už koukáme na svět

 Naše  malá Dafné se  už konečně kouká na svět . Dnes otevřela poprvé svoje malá očíčka. Hned začala zkoumat svět kolem sebe. Přestože nemá kolem sebe žádného psího sourozence, tak  se u nás určitě nenudí. Není u nás v rodině nikdo, koho by nechal její pelíšek chladným a neustále jí někdo mazlí. 

 

img_20191227_191452.jpg

 

2. 12. 2019  Máme nový přírustek - VRH D

Dne 2.12.2019 se narodila malá chlupatá kulička.Jelikož má veškerý Žanetčin servis roste jako z vody. 

 

 

img_20191212_221259.jpg

 

 

15.7.2019 - Štěňátka

Další přírůstky plánujeme cca na prosinec 2019

 

JANETTE ÁJA MARESTEL  

zanetka-5-let.jpg

 


jonatan-6-let-001.jpg

 

 

 

 

 

 

 

V případě zájmu o rezervaci štěňátek mě neváhejte kontaktovat na e-mailu: lemi@outlook.cz 

 

 

 

 

 

24.11. 2018 Clowy odchází

Dnešního dne nás opustilo naše poslední štěňátko Clowy. Byl to miláček rodiny, protože s námi zůstal ze všech štěňátek nejdéle. Je to malý ušatý blázínek, užasně aktivní pejsek s nakažlivě veselou náladou, který má vždy v záloze připravenou řadu rošťáren, kterými obveseluje svého páníčka.  Od dnešního dne bude dělat společnost své nové majitelce paní Typlové a jejímu partnerovi panu Jílkovi v Nové Pace. Jeho největším partnerem pro psí rošťárny bude Australský ovčák Dorni. Přejeme celé rodince pevné nervy a hodně chovatelských úspěchů. 

 

 

img_20181124_121640.jpg

 

 14.11. 2018  Máme volné poslední štěňátko  

 K dnešnímu dni nabízíme poslední volné štěňátko jmenem Clowy - jedná se o pejska z vrhu C, narozeného 3.7. 2018. Pejsek je hezky stavěný, bohatě nasrstěný, ocásek má dobře nasazený i nesený, zoubky 6/6, je po třrtí štěněčí vakcinaci je načipovaný má vystaven PET pas. Je to malý čertík, chvilku neposedí neustále v něčem hrabe a okusuje vše na co přijde, krásně štěká, je socializovaný, zvyklý na psy a slyší na přivolání svým jménem, aktuálně chodí na vodítku a těší se na nové páníčky.

V případě zájmu volejte na tel. 607 888 743.

clowy---4-mesice-01.jpg

 

 

 9. 9. 2018 Cleo odchází

Netrvalo to dlouho a odchází i náš druhý člen z vrhu C - Cleo. Cleonek byl z celého vrhu ten nejhodnější pejsek, malé zlatíčko a naše veselé sluníčko. Nyní budu dělat společnost rodině Pospíšilových z Lutína. Jeho noví majitelé mu vybrali jméno Jack a určitě si s ním užijí spoustu zábavy a nevšedních psích zážitků. Ať se vám všem daří a společně vám to hezky klape. 

 img_20181229_155151--002-.jpg

 

1.9. Calvin odchází

A je to tady, odešel nám náš první mazlík Calvin. Radost bude dělat rodině Zemánkových z Radiměře u Svitav. Do Calvinka se zamilovali na první pohled už z fotek, když hledali po ztrátě svého papillončího miláčka nového nástupce do své rodiny, Doufám, že Vám  Calvinek  zpestří Váš rodinný život a alespoň trochu zalepí ránu, kterou tam zanechal Váš Cipísek.Přejeme hodně štěstí, radosti a pevné nervy u štěněčích rošťáren. A tobě Calvinku hodně dobrého jídla a veselé páníčky, kteří mají pochopení pro psí lotroviny. Ať se Vám všem daří!!! 

 

 

 

zemankovi-a-calvinek.jpg

 

 21.8. 2018 máme za sebou první očkování

Aktuálně jsou štěňátka po prvním očkování, mají svůj vlastní mikročip, vystavený PET pas a jsou veterinárně zkontrolovaná. Zoubky jsou už plně prořezané 6/6, sami baští štěněcí  granulky. Někdy je ještě zláká si cucnout od Žanetky, ale ta už jim zdatně utíká. Během pár týdnů budou připravená na cestu k novým majitelům. Všichni jsou to pěkní čertíci a rošťáci každým coulem.

calvin-7-tydnu-01.jpg

 

 

 

 

3.8 2018 naši ušáci mají měsíc

Naše ušatá miminka se vyloupla z malých klubíček do čiperných, bláznivých a vše okusujících štěňátek. Každý den je vidět nový pokrok, který udělala a máme z nich velkou radost. Začínají pomalu papat něco jiného než jen Žanetčino  mléčko a čůrat venku na zahradě. Je úžasné pozorovat jejich vývoj a rodinnou hierarchii mezi  rodičemi a štěňátky. 

 

clowy---1-mesic-10.jpg

3.7.2018 - Máme štěňátka

 Výborná zpráva pro všechny, kteří netrpělivě očekávají přírustek  do naší psí smečky.  Dne 3. 7.2018 se nám narodila   3 krásná štěňátka . Hrdou a velmi spokojenou matkou je JANETTE ÁJA MARESTEL.  Úžasným a velice zvědavým otcem je JONATÁN KRÁSNÝ MOTÝL.   Matka i štěňátka jsou v pořádku, mrňousci se mají čile k světu, Žanetku nenechají ani chvilku na pokoji a zkouší, kde všude se dá najít něco k jídlu. Více info v sekci ŠTĚŇÁTKA.

 

15.2.2018 - Štěňátka

Další přírůstky plánujeme cca na červenec 2018

 

JANETTE ÁJA MARESTEL  

zanetka-5-let.jpg

 


jonatan-6-let-001.jpg

 

 

 

 

 

 

 

V případě zájmu o rezervaci štěňátek mě neváhejte kontaktovat na e-mailu: lenka.milichovska@quick.cz 

 

 

 

 7.9.2017 - Badýsek odchází

A už je to tady, náš milovaný Badík odchází do nové rodiny. Od dnešního dne bude náš chlupáč dělat společnost úžasné rodině Zezulových z Velkého Meziříčí.  Nová rodina má s Badýskem plány nejen rodinné, ale i výstavní, což těší hlavně mě, jako chovatele, takže  se moc těším, že se uvidíme někde ve výstavním kruhu. Myslím, že jsem ti Badýsku vybrala tu nejlepší rodinu široko daleko. Určitě si spolu užijete hodně zábavy, rošťáren a psích lotrovin. Přejeme hodně radosti a výstavních úspěchů s novým členem rodiny....

 

 

baddy---11-tydnu---rodina-zezulovych.jpg

 

 

 

 

15.8.2017 - Baddy je rezervován

Lituji, ale aktuálně nemáme v naší chovné stanici žádného volného pejska na prodej. Poslední pejsek, kterého máme aktuálně doma je již závazně rezervován. 

 

 

baddy---10-tydnu-011.jpg

 

 

3.8.2017- Baddymu je šest týdnů

Z Badíka se stal největší mazel pod sluncem, není chvíle, kdy by si s ním někdo nehrál, mimo doby kdy spinká, to se najednou ztratí a zaleze si do pelíšku a už chrupe. Doma není nic, co by ušlo jeho ostrým zoubkům. Myslím, že to bude složité loučení, až bude odcházet do nové rodiny ...

 

 

baddy---6-tydnu-017.jpg

 

 

 

 

27.7.2017 - Baddymu je pět týdnů 

Badík nám roste do krásy, má velice kvalitní hustou srst, lítá jako blázínek a začíná krásně papat nemléčnou stravu. Žanetce to aktuálně vyhovuje, jakmile se jí Badík přicucne k cecíku, snaží se mu zdrhnout a ukrýt se před jeho ostrými zoubky. Začíná z něho být pěkný ďáblík ...

 

 

baddy---5-tydnu-006.jpg

 

 

20.7.2017 - Baddymu jsou čtyři týdny

Našemu chlupáčkovi začínají růst zoubky a okusuje s nimi vše, co mu přijde do cesty, hlavně páníčkovy nohy i s bačkorami. Nožky už mu běhají tak rychle, že někdy člověk ani nestačí sledovat pod kterou nohou se mu zrovna plete, takže mám dojem, že ho musí některý člen z rodiny zákonitě zašlápnout.

 

 

baddy---4-tydny-006.jpg

 

 

13.7.2017 - Baddymu jsou tři týdny

Badík roste a roste, otevřel očíčka a začíná používat ty čtyři chlupaté části, které mu narostly pod bříškem. Ze začátku sice nevěděl, jestli je lepší chodit dozadu nebo dopředu, ale po pár dnech myslím, že už v tom má jasno. Jakýkoliv směr je správný, pokud vede k Žanetce

vrh-b---baddy---3-tydny-025.jpg

 

 

 

6.7.2017 - Baddymu jsou dva týdny

Badík roste jako z vody, krásně baští a přibírá na váze, začíná se trochu projevovat jako správný pes, na Žanetku zdatně vrčí a štěká. Myslím, že z něho bude správný papilloní fešák.

 

vrh-b---baddy---14-dni-008.jpg

 

 

29.6.2017 - Baddymu je týden

Naše chlupaté štěstí pomalu nabírá a roste do krásy. Jelikož je sám, má celý mléčný Žanetčin servis jen pro sebe. I přesto je neustále přicucnutý na cecíku, asi má strach, aby mu někdo nevypil mlíčko.

 

vrh-b---baddy---1-tyden-020.jpg

 

 

22.6.2017 - štěňátko je na světě

Dnes ráno o půl osmé se Žanetka rozhodla, že její březí stav jí už moc navyhovuje a během dvou hodin nám nadělila krásného štěněčího kluka jménem BADDY , který se narodil v 8:45 s krásnou váhou 144g

BADDY  

zanetka---vrh-b---baddy-007.jpg

 

  Mamka, taťka i klučík jsou v pořádku. Všichni se už těšíme na každodenní váhové přírustky.

 

 

 

5.6.2017 - čekáme štěňátka 

V dubnu se nám opět podařilo nakrýt naší Žanetku ( JANETTE ÁJA MARESTEL) a Jonatána (JONATÁN KRÁSNÝ MOTÝL), pokud vše bude probíhat podle plánu, tak by se štěňátka vrhu B měla narodit koncem června. V případě zájmu o rezervaci štěňátek mě neváhejte kontaktovat na e-mailu: lenka.milichovska@quick.cz

 

zanetka---4-roky-007.jpg

 

 

 


zanetka---4-roky-007.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rodokmen - štěňata vrh B.pdf

 

 

 

 

4.3.2017 - VRH A - Alvin odchází

Tak zmizelo i naše poslední štěňátko z prvního vrhu a s ním i spousta zábavy rošťáren a psích lotrovin, které nás provázely poslední tři měsíce. Alvinek, jelikož byl s námi nejdéle, byl nejumazlenější štěňátko pod sluncem. Od dnešního dne bude dělat společnost velmi  sympatické rodině Oleárnikových ze Slovenské Prievidzi, kde bude jeho největší kamarádkou desetiletá Evička. Přejeme tobě i celé tvé rodině Evičko, abyste společně s Alvinem zažili jen samé úžasné věci a tvůj život byl bohatší o psí legrácky, kterých bude určitě bezpočet. A tobě Alvine plné kapsy dobrůtek , které ti budou neustále k dispozici. Hodně štěstí!!!!  

 

zanetka---vrh-a-alvin---nova-rodina.jpg

 

 

 

26.2.2017 -VRH A - Apolo odchází

Dnešního dne jsme se rozloučili s naším  velmi chytrým a poslušným prvorozeným pejskem Apolem. Většího živla a zároveň největšího ničitele všeho co mu přišlo pod zoubky naše rodina snad ještě nezažila. Od dnešního dne bude dělat radost paní Krátké z Trhových Svinů a její velmi příjemné rodině Vítkových, která nedávno přišla o milovanou fenečku papilonka. Doufám, že Vám Apolo přinese hodně radosti a vytrhne Vás ze všedních starostí, tak jako to dělala Kyminka. Přejeme ti Api hodně psích bláznivin s tvým novým psím kamarádem Čikem a tvojí  novou úžasnou rodinou. Hodně psích rošťáren a dlouhý život Apolo!!! 

 

 

 

apolo-nova-rodina.jpg

 

 

 

 

 

8.1.2017 - VRH A - Agáta odchází

Dnes odešla naše malá dračice Agáta (Bella) do nového domova. Od dnešního dne bude žít s úžasnou a pohodovou rodinou v Praze Radonicích, kde o ní bude pečovat její nový kamarád 13-ti letý Robert  Navrátil s rodinou. Pevně věřím, že Vám bude Agátka dělat jen samou radost a bude  užasným parťákem jak doma na gauči, tak i na procházkách v přírodě.  Hodně psího štěstíčka Agi!!!!   

zanetka---vrh-a----agata--8-tydnu.jpg

 

 

27.12.2016 - VRH A - 6 týdnů

Akluálně jsou štěňátka  načipovaná a oočkovaná, baští sama, i když čas od času ještě využijí Žanetčin mléčný servis.

 

10.12.2016 - VRH A - 4 týdny

Dnešního dne maji naši malí chlupáči 4 týdny. Za svůj kraťounký život se však naučili vše potřebné pro psí život. Jsou úžasní a každý den obdivujeme jak rostou do krásy a stavají se z nich úžasní ušatí papillonci.

 

Apolo  579g

 

zanetka---vrh-a----apolo-4-tydny-003.jpg

 

 

Alvin 658g

 

zanetka---vrh-a----alvin-4-tydny-006.jpg

 

 

 

 

Agáta 597g

 

zanetka---vrh-a----agata-4-tydny-004.jpg

 

 

 

7.12.2016 - výsledky PRA

Dnes konečně dorazily výsledky genetických testů na PAP-PRA1.
Vše dopadlo podle očekávání, i když malé pochybnosti samozřejmě byly. Oba pesani jsou negativní :

JanetteÁja Marestel N/N

Jonatán Krásný motýl N/N


3.12.2016 -  VRH A - 3 týdny 

 

Apolo 384g

 

zanetka---vrh-a----apolo-3-tydny-002.jpg

 

Alvin 462g

zanetka---vrh-a----alvin-3-tydny-001.jpg

 

 

Agáta 440g

zanetka---vrh-a----agata-3-tydny-002.jpg

 

 

 

 22.11.2016 - štěňátka rostou 

Našim malým prckům je dnes deset dní, úžasně rostou. Každý den je vidět velký pokrok, který udělaly na své cestě životem.

 

Apolo 250g

 

zanetka---vrh-a----apolo-10-dni-002.jpg

 

 

Alvin 272g

 

zanetka---vrh-a----alvin-10-dni-008.jpg

 

 

Agáta 305g

zanetka---vrh-a----agata-10-dni-003.jpg

 

 

 

 

 

  12.11.2016 - máme štěňátka

Výborná zpráva pro všechny, kteří netrpělivě očekávají přírustek do naší psí smečky.  Dne 12.11.2016 se nám narodila 3 krásná štěňátka. Hrdou a velmi spokojenou  matkou je Janette Ája Marestel.  Úžasným a velice zvědavým otcem  je Jonatán Krásný motýl.   Matka i štěňátka jsou v pořádku, mrňousci se mají čile k světu, Žanetku nenechají ani chvilku na pokoji a zkouší, kde všude se dá najít něco z čeho by teklo mléčko.  

 

 

  9.4.2015 - nový člen naší rodiny

Dnešek je pro naši rodinu velkým dnem, protože se nám narodil nový člen naší člověčí smečky, malý Dominik. Od dnešního dne tedy naše člověčí rodinka čítá již členů pět. Je to úžasné zlatíčko a všichni jsme se na něho moc těšili....

 

 

 

21.9.2014 - MNV České Budějovice

Rozhodčí Olga Dolejšová

Výstavní štěstí se tento den usmálo na oba naše pesany. Přesto, že  na mezinárodních výstavách na nás vždy přijde řada zhruba okolo poledne, tento den byl zcela vyjímečný. Papilloni se vystavovali  zcela samostatně, bez účasti dalších plemen. V kruhu byla umístěna váha, která měla jasně ukázat správné zařazení do příslušné kategorie. Tato skutečnost hodně vystavovatelů překvapila. Nás hlavně překvapilo, že jsme šli do kruhu jako první. Samozřejmě neučesaní bez jakékoliv přípravy a venčení.... Ani jsme se nestačili  rozkoukat a už  jsme z kruhu odcházeli  s oběma psy s výborným hodnocením a výsledkem

 - Výborný 1 - CAC

- Výborná 1 - CAJC

Čímž oba psi splnili podmínky pro udělení českých šampionů

Jonýsek je nový  - "Český šampion" ,

 

 

Jonatán MNV ČB - CAC  

 

Žanetka je nový - " Český junior  šampion"

 

Žanetka MNV ČB - CAJC

 

 

31.8.2014 - MNV INTERDOG BOHEMIA Mladá Boleslav

Tak velkou konkurenci jako tento den jsme snad ještě nezažili. Ve třídě otevřené se společně s Jonatánem předvedli další tři jedinci, z toho dva ze zahraničí. Přesto, že byl souboj  velmi vyrovnaný, odnesl si Jonýsek z kruhu hodnocení 

- Výborný 4

Žanetka ovšem ve třídě mladých a konkurenci dalších čtyř psích slečen zazářila jako hvězdička. Od paní rozhodčí  Košťálové si z kruhu odnášela hodnocení

- Výborná 1 - CAJC 

Supeeeer!!! ... Konečně špetka toho psího štěstí usedla i na nás.

 

Žanetka - INTERDOG BOHEMIA - CAJC

 

9.8.2014 - Klubová výstava Exotic klubu Kladno

Žanetka zřejmě hned ráno vstala špatnou tlapičkou. Byla celé ráno velice nervozní a i v kruhu toho moc nepředvedla. I celé uspořádání výstavy bylo tak trochu prapodivné a zmatené. Nikdo vlastně nevěděl kam, kdo patří, a k tomu velké množství lidí, kteří po sobě neustále šlapali  a byli nahečmáni v malém prostoru sportovní haly. Jak na mě, tak na Žanetku to bylo trochu hodně zmatku na jednom metru čtverečním a tudíž i hodnocení od paní Jaroslavy Ovesné dopadlo

- Výborná 2

 

20.7.2014 - Česká národní výstava Mladá Boleslav

Tento den se výstavy účastnila pouze Žanetka. Rozhodčí pan Robert Kubeš a výsledek opět

- Výborná 2

Jestli nám ta dvojka není nějak souzená?!?

 

 

22.6.2014  - MNV INTERCANIS BRNO

Tento  den nám výstavní štěstí tak trochu uteklo před nosem. V poměrně silné konkurenci byl panem rozhodčím Robertem Kubešem Jonatán ohodnocen 

- Výborný 2 Res. CAC

a Žanetka mu byla v patách s oceněním

- Výborná 2

I tak to byl velice zajímavý den, plný dojmů a napětí.

 

 

7.6.2014 Klubová výstava KCHMPP 2014

Stejně jako minulý rok, tak  i  letos jsme  vyrazili do  malebného prostředí  výstavního areálu  v Mladé Boleslavi. Jedná se o velice pěkný venkovní areál, kde se nám i pejskům vždy moc líbí.  Letos jsme nenechali nic náhodě a do parného nedělního počasí jsme se vybavili naším stanem, který nás celý den chránil před ostrým sluníčkem. Rozhodování o kvalitách psů pro plemeno papillonů bylo tento den na rakouské rozhodčí paní  Haně Ahrens. Paní rozhodčí byla k pejskům velice přívětivá a přesto, že byla z Rakouska, plynule s námi mluvila česky.

Pro tento den byla naší novou hvězdičkou Žanetka, která si odnesla z kruhu V1 -   a svůj první CAJC !!!  s velmi pěkným hodnocením. Roste nám z ní nový šampion.

 

Žanetka - KCHMPP MB - CAJC

 

 

27.4.2014 Mezinárodní výstava psů všech plemen

 České Budějovice 

Naše touha po získání dalšího psího úspěchu nás zavedla až do Českých  Budějovic, kde hlavní slovo měl český rozhodčí pan Otakar Vondrouš. S posudkem Výborný 1  -  si Jonýsek  z kruhu odnášel  další CAC  a tím jsme si opět zkrátili  cestu k získání  ocenění  Český šampion.

 

 

 Žanetka pro tento den zůstala malinko po zadu a získala V2,  ale opět s velmi dobrým hodnocením.

 

5.1.2014 - IX. Hanácká národní výstava Brno

Touto výstavou zčala naše druhá výstavní sezóna. Výstavy se účastnil pouze Jonýsek, který velice statečně bojoval proti nemalé psí konkurenci. Hlavní slovo měl tento den český rozhodčí pan Robert Kubeš, který velice pečlivě posuzoval každého pejska. Velmi dbal jak na posuzování na stole, kde byl velice pečlivý v každém detailu, tak i sledoval celkovou výstavní kondici.

Nás v kruhu pěkně potrápil, jak ve výstavním postoji, tak v pohybu, nakonec jsme z kruhu odcházeli s výborným hodnocením

                         - Výborný 1 - CAC !!!

 

jonatan---18-mesicu---narodni-vystava-brno-5.1.2014-2.jpg

 

 

Žanetka tento  den trochu lenošila, užívá si svoje poslední štěněcí dny, od příští výstavy jí čeká již souboj ve třídě mladých. Tak se necháme překvapit ....


30.11.2013 -  KLUBOVÁ VÝSTAVA BRNO

Je to tady, naše první výstavní sezona končí. Pro její zakončení jsme si vybrali klubovou výstavu, kterou pořádal Klub malého kontinentálního španěla  v krásném prostředí hotelu Myslivna na okraji Brna. Posuzování  pejsků se dnes ujal  polský rozhodčí pan Rafal First. Posuzování bral velmi zodpovědně a každého papillonka si prohlédl jak po stránce exteriéru, tak ho zajímala  i stránka temperamentu, kde každého pejska řádně pozlobil mičudkou. Jonatán byl ohodnocen známkou 

                   - Výborný  1 - CAC !!!

 

 

sdc11745.jpg

 

 

a Žanetka, aby nezůstala pozadu, tak získala hodnocení

                    - Velmi nadějná 1  a Nejlepší dorost.

Tak ať nám výstavní duch drží palečky i v příštím roce.

 

 

sdc11830.jpg

 

27.10.2013 - EXOTIC KLUB - KV PRAHA

Dnešního dne se celá naše rodina vydala na Klubovou výstavu Exotic klubu do Prahy. Jelikož na tento den připadla i změna času, zažili jsme všichni hned po ránu trochu zmatku. Na výstavu jsme nakonec dorazili včas a bylo na co se těšit.

Rozhodování o kvalitách psů se dnešního dne ujala rozhodčí z Běloruska paní Galina Zhuk. Jako první se prezentoval Jonýsek, Výstavním kruhem si proplul jako mistr světa, bylo vidět, že ho to opravdu baví a i hodnocení paní rozhodčí bylo velmi hezké

- velmi typický, kompaktní, pěkná srst, hlava správně vybarvená, velmi správná stavba i síla kostry, dobrý pohyb. Za toto hodnocení jsme dostali

- V1 - CAC, BOB a Klubový vítěz.

Super!!! 

 

jonatan---16-mesisu---cac--bob--klubovy-vitez.jpg

 

 

Ani Žanetka, která je na výstavách teprve nováčkem se nenechala zahambit. Z kruhu si odnášela taktéž velmi pěkné hodnocení

- Velmi nadějná 1 a ocenění nejlepší štěně výstavy.

Super!!! 

 

zanetka----6-mesicu---nejlepsi-stene.jpg

 

 

 

 

 

18.10.2013 - Tento den jsme tak trochu s obavou jeli navštívit jihlavského MVDr. pana Luďka Kučeru, u kterého jsme byli objednáni na vyšetření luxace pately. Naštěstí toto nepříjemné vyšetření dopadlo velmi dobře a Jonýsek dostal potvrzení s výsledkem P/0, L/0.

 

 6.10.2013 - MVP - ČESKÉ BUDĚJOVICE

Po dlouhé letní pauze jsme se vrátili do výstavního kruhu, kde posuzoval  francouzský rozhodčí pan Jean-Jacques Dupas, od kterého jsme dostali opět velmi pěkné hodnocení V2.

 

Na této výstavě jsme poprvé předvedli náš nový přírustek

                                  Janette Áju Marestel,

která ve svém štěněcím věku získala hodnocení

                                      Velmi nadějný  1 !!! 

 

 

 

30.6.2013 - INTERCANIS BRNO - mezinárodní výstava psů

Dnešní den měl pro naši rodinu tak trochu tajemný nádech. Ráno nás čekala  mezinárodní výstava v Brně, kde byla docela velká konkurence a odpoledne jsme měli naplánovanou cestu do Ludgeřovic u Ostravy pro náš nový psí přírůstek - Janette Ája Marestel.

Posuzování Papillonů bylo dnešního dne oříškem pro českého rozhodčího  pana Roberta Kubeše, od kterého dostal Jonatán velice pěkné hodnocení

- výborná hlava s dobrým okem, výborný pohyb a na svůj věk velmi dobrá srst.

S tímto hodnocením jsme byli velice spokojeni a odváželi jsme si  domů posudek  - Výborný 2.

 

Druhým napínavým okamžikem byla dnešního dne cesta do dalekých Ludgeřovic u Ostravy, kde již na nás nedočkavě čekala naše nová psí holčička Žanetka. Do dnešního dne vyrůstala v krásném prostředí s ostatními papillony  v chovatelské stanici Marestel chovatelky paní  Radky Hudečkové. Nikoletka s Míšou si malou Ženetku hned zamilovali a už se jelo s novým přírůstkem  domů do Havlíčkova Brodu.

A bude veselo už máme papillonky dva ... 

 

na-prochazce.jpg

 

 

 

22.6.2013 - KLUBOVÁ VÝSTAVA MLADÁ BOLESLAV

Dnes jsme zavítali do výstavního areálu v Mladé Boleslavi.             K posuzování papillonů byl dnes přizván rakouský rozhodčí pan Ing. Hans Bierwolf.

Počasí bylo nádherné a jelikož se vystavovalo venku, užili jsme si společně s ostatními krásný sluníčkový den.

Dnes jsem poprvé na výstavu vzala naše děti. Všichni jsme  netrpělivě vyčkávali, jak se Jonýsek předvede. Výstavní prostředí mu již připadalo znamé, takže ani bohatá účast pejsků ho nevyvedla z míry.

Dnes se nám opravdu dařilo...... Jonýsek získal hodnocení

                            - výborný 1 - CAJC !!!

a domů jsme si odváželi první malý pohár, což ocenil hlavně  Míša s Nikoletkou. Tak blahořejeme Jonýsku.... jen tak dál ..... ať se nám poháry množí a úspěchů přibývá. 

                                                                                                                                

 

 

jonatan---11-mesicu-18.jpg

 

26.5.2013 - NORD BOHEMIA CANIS LITOMĚČICE

Naše druhá výstava...  

Papillonů se posuzovalo celkem 19, rozhodující slovo v tento den měla rozhodčí paní  Mgr. Božena Ovesná, která  Jonatánkovi udělila ocenění - Výborný 2. 

 

3.4.2013

V dubnu jsme se rozhodli, že naši rodinu rozšíříme  o nový přírustek, sháníme novou psí holčičku.

 

 

3.2.2013 - DUO CACIB BRNO
Tak jsme dorazili na naši první výstavu. Tolik pejsků pohromadě jsme snad nikdy neviděli. Jonýsek byl z toho pohledu tak překvapený, že  půl hodiny štěkal snad úplně na každého pejska, kterého uviděl, bez ohledu na rasu a velikost. Zhruba po půl hodině zjistil, že to nemá cenu a našel si  útočiště ve svém přenosném pelíšku,kde strávil téměř celé dopoledne.
Ve výstavním kruhu se mu celkem líbilo, jediné co ho překvapilo byly všetečné ruce chorvatského rozhodčího pana Demira Skoka, kterému opravdu nedovolil si na něho téměř sáhnout, natož aby se mu podíval na zoubky.
Ty!!! ty!!! Jonýsku, takhle by to nešlo, musíš pilně trénovat a příště to bude snad lepší...
I přes toto nedopatření  jsme si odvezli z Brna krásné první hodnocení
       Velmi nadějný 1,
na což jsme velmi pyšní.
 
 
9.1.2013 
Jonatánkovi je 6 měsíců a už se těší na první výstavu do Brna. Pilně trénuje výstavní postoj, chůzi  v kruhu a jiné nezbytné psí dovednosti, které jsou pro výstavní kariéru potřeba.
Tak držíme palce Jonýsku...  
 
 

 

 

zanetka---12-mesicu-001.jpg

 

zanetka---13-mesicu-020.jpg